Psycholog terapeuta Warszawa

Pracujemy z osobami, które:


po raz pierwszy poszukują pomocy psychologicznej,

mają za sobą różne formy leczenia, a nadal cierpią z powodu objawów i związanego z nimi poczucia bezsilności,

odczuwają ogólny brak satysfakcji życiowej,

doświadczają uczucia pustki w relacjach z innymi osobami,

cierpią z powodu chwiejności emocjonalnej,

przeżywają kryzys dorastania lub wieku średniego,

cierpią z powodu:

  • nerwicy, depresji lub psychozy,
  • zaburzeń osobowości,
  • dolegliwości psychosomatycznych,
  • myśli obsesyjnych lub natręctw,
  • problemów odżywiania,
  • problemów seksualnych i małżeńskich.

Umów się na wizy†ę >>>

Jak poradzić sobie z odrzuceniem ze strony społeczeństwa? Co zrobić, gdy nie radzimy sobie z nadmiarem stresu? Z masą obowiązków? W jaki sposób ustrzec się przed depresję, która puka do nas drzwiami i oknami? Tak naprawdę w każdej z sytuacji, w której nie jesteśmy w stanie poradzić sobie psychicznie, z całą pewnością odpowiedni terapeuta – psycholog, stanowi bardzo dobry wybór. 

***

Psycholog – terapeuta będący lekarzem duszy

Kiedy walczymy ze sobą, mamy problemy, które trudno nam nawet nazwać, nic nas nie cieszy, nie ma w nas szczęścia i radości, jest ciągłe zmęczenie, smutek i rozdrażnienie, pojawia się niemały kłopot. Jeśli w porę nie zareagujemy, możemy nabawić się bardzo poważnej depresji, której skutki dla wielu ludzi odczuwalne są przez całe niemal życie. Im szybciej zauważymy problem i go nie będziemy bagatelizować, tym z pewnością doprowadzimy naszą kondycję psychiczną do pionu. Co więc robić? Bez wątpienia psycholog – terapeuta stanowi bardzo dobry wybór dla wszystkich tych osób, które pragną walczyć o siebie, o swoje szczęście i dalsze życie bez obaw, bez stresu, żalu i ciągłego wykończenia organizmu. Psycholog poprzez odpowiednią rozmowę z pacjentem, jest w stanie dotrzeć do niego w głębi, starając się zauważyć to, czego często on sam nie jest w stanie widzieć.

Wybór odpowiedniego terapeuty

Rzeczą wiadomą jest fakt, że nie każdy terapeuta jest sobie równy i nie każdy jest w stanie zapewnić nam taką samą jakość usług, na jakiej mogłoby nam zależeć. Skoro decydujemy się na usługi specjalisty, pragniemy pomocy, prawda? Współpraca z odpowiednią osobą jest w stanie zapewnić właśnie to wszystko, co dla pacjenta najlepsze. Wśród specjalistów znajdują się osoby, które doskonale wiedzą, że indywidualne podejście do każdego pacjenta i najwyższa jakość świadczonych usług, to najlepsze, co tylko można zaoferować. Współpraca z terapeutą to podstawa, by móc uzyskać zamierzony cel i na nowo zacząć cieszyć się życiem.