Psychoterapia indywidualna Warszawa

Pracujemy z osobami, które:


po raz pierwszy poszukują pomocy psychologicznej,

mają za sobą różne formy leczenia, a nadal cierpią z powodu objawów i związanego z nimi poczucia bezsilności,

odczuwają ogólny brak satysfakcji życiowej,

doświadczają uczucia pustki w relacjach z innymi osobami,

cierpią z powodu chwiejności emocjonalnej,

przeżywają kryzys dorastania lub wieku średniego,

cierpią z powodu:

  • nerwicy, depresji lub psychozy,
  • zaburzeń osobowości,
  • dolegliwości psychosomatycznych,
  • myśli obsesyjnych lub natręctw,
  • problemów odżywiania,
  • problemów seksualnych i małżeńskich.

Umów się na wizy†ę >>>

Każdy z nas ma zupełnie inne problemy, każdy zmaga się z innymi kłopotami. To, co dla jednych wydaje się być takie błahe i nic nieznaczące, dla innych może być rzeczą, która przytłacza, niszczy i zabija. W sytuacjach, w których nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić, z całą pewnością psychoterapia stanowi bardzo dobry wybór, by móc dany problem rozłożyć na czynniki pierwsze i wyeliminować go lub po prostu nauczyć się z nim żyć.

Pomoc specjalisty to podstawa

Często wydaje nam się, że wystarczy trochę samozaparcia, pracy nad sobą i zmiany swojego nastawienia, a problemy same się rozwiążą, bez ingerencji osób trzecich. Czy tak jednak jest naprawdę? Niekoniecznie. W większości przypadków, w których cierpi nasza psychika, a my sami nie jesteśmy w stanie sobie ze sobą poradzić, pomoc specjalisty stanowi podstawę do tego, by na nowo budować w swoim życiu mocne i solidne fundamenty. Psychoterapia indywidualna to spotkania z psychologiem, w trakcie których podejmowane są różne tematy i wykonywane są różnorodne zadania. Bardzo często okazuje się bowiem, że to, co wydawało się być problemem, tak naprawdę w ogóle nim nie jest, a podłoże tkwi zupełnie w innym miejscu, dużo głębiej, niż mogłoby się nam wydawać. Poprzez psychoterapię pacjent ma możliwość poznania siebie jeszcze bardziej. Dzięki rozmowom z odpowiednią osobę, widzi plusy w minusach, dostrzega pozytywne strony, znajduje rozwiązania dla bardzo wielu problemów. To, co wydawało się być czymś naprawdę strasznym, nagle takim przestaje być. W psychoterapii można zmierzyć się z problemem, ale i zbudować swoją siłę, co w konsekwencji sprawia, że właśnie ona jest w stanie pomóc nam radzić sobie z wszelkimi przeciwnościami, jakie na naszej drodze się pojawiają.

Jakie problemy stanowią najczęstszy powód wizyt?

Trudno jednoznacznie to określić, gdyż każdy pacjent ma swój własny, ale i przy tym ogromny problem. Niezrozumienie, odrzucenie, kłopoty w rodzinie, śmierć bliskiej osoby, brak finansów, ciężkie do podjęcia decyzje. W każdym przypadku potrzeba indywidualnego podejścia i obrania takiej drogi, by na jej końcu pacjent znalazł upragnioną metę i przechodząc przez nią, miał siłę i odwagę biec jeszcze dalej.

Tagi : psychoterapia indywidualna Warszawa psychoterapia indywidualna w Warszawie psychoterapia indywidualna Warszawa Śródmieście kontener na magazyn

Psychoterapia indywidualna Warszawa ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 39