TERAPIA PAR

Anna Jankowska-Szafrańska


Certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, ukończyła szkolenie w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym, Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii oraz w Studium Psychoterapii Analitycznej. Obecnie jest w trakcie zdobywania certyfikatu terapeuty par i rodzin. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego, w Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego 112, w Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii oraz w Ośrodku Psychoterapii Analitycznej „Self”.
Prowadzi terapię psychoanalityczną dorosłych i młodzieży, ma doświadczenie w pracy z nastolatkami w kryzysie. Prowadzi także konsultacje i terapię par i małżeństw w nurcie psychoanalitycznym. Pracuje we własnym gabinecie w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku


KONTAKT: 500 045 974

Leszek Zdrodowski


Psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności interpersonalnych. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  Szkolenia:  Ośrodek Rozwoju Umiejętności Wychowawczych, Szkoła Trenerów MOPEK przy PTP, Fundacja Rozwoju Terapii Rodzin (w trakcie szkolenia). Poprzednie miejsca pracy: Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny, Ośrodek Readaptacyjno-Rehabilitacyjny. Prowadzi konsultacje i psychoterapię dorosłych, młodzieży i par.


KONTAKT: 513 023 298