ZESPÓŁ

Kinga Bojarska-Zielińska


Psychoterapeutka. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikat psychoterapeuty Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, kandydatka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Poprzednie miejsca pracy: Ośrodek Leczenia Nerwic i Depresji w Komorowie, Ambulatorium Psychoanalityczne.


KONTAKT: 605 608 900

Paweł Walewski


Psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikat psychoterapeuty Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii. Licencja Trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Poprzednie miejsca pracy: Szkolny Ośrodek Socjoterapii, Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny, Towarzystwo Pomocy Młodzieży, Ambulatorium Psychoanalityczne. Pracuje również w języku angielskim.


KONTAKT: 609 532 048

Anna Jankowska-Szafrańska


Certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, ukończyła szkolenie w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym, Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii oraz w Studium Psychoterapii Analitycznej. Obecnie jest w trakcie zdobywania certyfikatu terapeuty par i rodzin. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego, w Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego 112, w Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii oraz w Ośrodku Psychoterapii Analitycznej „Self”.
Prowadzi terapię psychoanalityczną dorosłych i młodzieży, ma doświadczenie w pracy z nastolatkami w kryzysie. Prowadzi także konsultacje i terapię par i małżeństw w nurcie psychoanalitycznym. Pracuje we własnym gabinecie w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku


KONTAKT: 500 045 974

Leszek Zdrodowski


Psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności interpersonalnych. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  Szkolenia:  Ośrodek Rozwoju Umiejętności Wychowawczych, Szkoła Trenerów MOPEK przy PTP, Fundacja Rozwoju Terapii Rodzin (w trakcie szkolenia). Poprzednie miejsca pracy: Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny, Ośrodek Readaptacyjno-Rehabilitacyjny. Prowadzi konsultacje i psychoterapię dorosłych, młodzieży i par.


KONTAKT: 513 023 298

Beata Maciejewska-Sobczak


Psychoanalityczka, członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, International Psychoanalytical Association (IPA) i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi psychoanalizę i psychoterapię psychoanalityczną osób dorosłych i młodzieży. Posiada uprawnienia do prowadzenia terapii szkoleniowej dla psychoterapeutów oraz superwizji - oba uzyskane w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi superwizje, seminaria kliniczne i teoretyczne dla terapeutów. Jest superwizorem i nauczycielem w Studium Psychoterapii Analitycznej afiliowanym przy PTPP.

Jest jedną z redaktorek książki opublikowanej w 2014 r w brytyjskim wydawnictwie Karnac pt. "Siblings. Envy and Rivalry, Coexistence and Concern".


KONTAKT: 501 126 622

Miłosz Łazarczyk


Psychoanalityk, członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuta z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył całościowe atestowane przez SNP PTP szkolenie psychoterapeutyczne przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości Szpitala im. J. Babińskiego w Krakowie. Od 1999 roku zajmuje się psychoterapią, początkowo pracując w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Katowicach (do końca 2008 r.), potem (od 2004 roku) także w ramach prywatnej praktyki. Od 2009 do 2016 roku pracował w Centrum Psychoterapii, gdzie prowadził terapie grupowe w ramach XIII Oddziału Leczenia Nerwic. W praktyce prywatnej zajmuje się i oferuje psychoanalizę oraz psychoterapię psychoanalityczną.


KONTAKT: 696 468 798

Agata Buszman


Psychoterapeutka, psycholog. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 16 r. życia. Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychoterapii w Studium Psychoterapii Analitycznej, afiliowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Dotychczasowe miejsca pracy: Poradnia Zdrowia Psychicznego NZOZ Vertimed, Fundacja Silentio, Specjalistyczna Poradnia PTPP, gimnazjum i liceum International Meridian School. Pracuje również w językach angielskim i niemieckim.


KONTAKT: 668 805 120